بوتیک مردانه-وب سایت هالی سارن
29
شهریور

 بوتیک مردانه

 بوتیک مردانه

طراحی بوتیک مردانه بسیار مهم و اصولی می‌باشد، زیرا تاثیر بسیار مهم در جذب و فروش دارد.طراحی بوتیک مردانه تنها مختص به محیط داخلی بوتیک نیست، بلکه ویترین و فضای بیرونی را شامل می‌شود. طراحی بوتیک مردانه بستگی به علایق و بودجه مورد نظر دارد، که می‌توان از سبک‌ها‌ی متعدد برای زیباسازی محیط بود بهره گرفت.

همچنین برای زیبا سازی  بوتیک مردانه بهره گیری از   متریال با کیفیت و مطلوب از جمله چوب، سنگ، ریسه، چراغ های دکوراتیو، رگال‌های چوبی و فلزی و غیره نقش بسزایی دارد.

زیبا سازی فضای بوتیک نباید به گونه‌ای باشد، که تمام محیط بوتیک را در برگیرد، بلکه باید فضای کافی برای رفت و آمد مشتری وجود داشته باشد، در غیر  این‌صورت حس ناخوشایندی به مشتری منتقل می‌کند.

در خصوص زیباسازی  بوتیک مردانه مطالبی قابل ذکر است با ما همراه باشید.

 بوتیک مردانه-وب سایت هالی سارن

طراحی بوتیک مردانه با استفاده از رنگ‌ها

چنانچه فضای که برای طراحی بوتیک مردانه در نظر گرفته شده باشد و از ابعاد بزرگ برخورد دار باشد،  می‌توان تلفیقی از رنگ‌ها را در نظر گرفت؛  به کار بردن رنگ‌های گرم و تند  و هم چنین رنگ ساده در بوتیک زیبایی بوتیک را دو چندان کرده است. چنانچه فضای بوتیک کوچک بوده استفاده ازطیف و رنگ‌های روشن به‌خصوص رنگ سفید و کرمی جلوه و ظاهر را بزرگتر نمایش می‌دهد. لازم به ذکر است؛ رنگ‌ها‌ی به کار رفته متناسب با برند باشد، جلوه و پرستیژ خاصی به بوتیک می‌ بخشد.

 استفاده از نور پردازی

نورپردازی به‌کاررفته  در بوتیک باید متناسب با فضا بوتیک و در زاویه مناسبی قرار گرفته باشد، چه زیباست که در ویترین بوتیک نیز این اصول نورپردازی رعایت شده باشد. نورپردازی با استفاده از رنگ‌های زرد و سفید زیبایی بوتیک را دو چندان کرده است.

استفاده از رگال ‌های چوبی و فلزی

یکی از اصول مهم بوتیک داشتن رگال‌های در انواع و سایز های مختلف می‌باشد، که می‌توان از رگال‌ها‌ی چوبی و فلزی استفاده کرد.استفاده از چوب در طراحی لوکس بودن را به رخ می‌کشد، وجود رگال‌ در بوتیک مردانه دسترسی مشتری به لباس‌ها رو راحت و آسان نموده.

استفاده از پارکت‌ها در بوتیک

می‌دانیم که بوتیک محل رفت و آمد افراد می‌باشند، بهتر است؛ برای زیبا سازی آن کف زمین را با پارکت‌های مقاوم و شکیل بپوشانیم. که در اثر رفتار وآمد تخریب نشود و هم‌چنین در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار می‌باشد.

عناصر مهم در زیباسازی بوتیک مردانه

برای زیباسازی محیط بوتیک بهتر است؛ براساس اصول و قواعد پیش رویم که در مطالب ذیل به آن‌ها اشاره شده است:

  •  بوتیک مردانه-وب سایت هالی سارنخلاقیت در ست کردن لباس‌ها

برای اینکه لباسی زیبایی خود را به نمایش بگذارد،  باید با لباس متناسب با رنگ و طرح خود ست شود، چنین چیزی ملزم به داشتن هنر و خلاقیت می‌باشد. در غیر این‌صورت نه تنها زیبایی لباس به نمایش گذاشته نمی‌شود، بلکه در دیدگاه مشتری بسیار ناخوشایند به نظر می‌آید. نکته مهمی قابل ذکر است؛ ممکن است، لباسی با هم رنگ خود ست نشود ولی جلوه و زیبایی منحصر به فردی داشته باشد، همان‌طور که گفته شد نیازمند ذهن خلاق و هنرمند است.

 

  • تنوع مانکن‌ها و  مدرن بودن آن‌ها

وجود مانکن‌های متعدد در ابعاد مختلف و مدرن کمکی بسیاری در زیباسازی بوتیک می‌کند. وجود مانکن متعدد نمایانگر لباس‌‌های متعدد و به روز می‌باشد، به همین خاطر باعث جذب مشتری و فروش می‌شود.

لازم به ذکر است؛ مانکن‌ها نباید در مسیر رفت و آمد مشتری مخیل باشد و فضا را کوچکتر به نمایش بگذارند.

 

  • منظم بودن ویترین و فضای بوتیک

اولین چیزی که مشتری در نگاه اول به آن توجه می‌کند، نظم و هماهنگی در فضا ویترین و بوتیک است؛ بنابراین باید از ایده خلاقانه در این خصوص بهره‌مند شویم. رعایت چنینن اصولی تاثیری بسزایی در جذب مشتری و فروش دارد.

  • خلاقانه و جوان پسند

چه زیباست در هنگام طراحی به نکته‌ای حایز اهمیتی توجه خاصی شود و آن این است، طراحی و دکور بوتیک مردانه باید جوان پسند باشد‌.

مشتری جذب بوتیکی می‌شود، که هنر و خلاقیت خاصی در طراحی آن به کار رفته باشد.

  • وجود آیینه‌های قدی

وجود آیینه‌های قدی احساس خوش پوشی را به فرد انتقال می‌دهد، وجود چنین چیزی الزامی می‌باشد.

  • طراحی ویترین بوتیک

 بوتیک مردانه-وب سایت هالی سارن 

هویت هر شخص شناسنامه آن‌ می‌باشد، ویترین برای بوتیک حکم چنین چیزی را دارد، بنابراین در طراحی ویترین باید خلاقیت خاصی به کار ببریم.

  • وجود اتاق پرو

اتاق پرو در هر مزون و بوتیکی از عناصر جدایی ناپذیر آن محسوب می‌شود. بهتر از در هر بوتیک دو یا چند اتاق پرو موجود باشد و در ابعاد مناسب طراحی شوند و برای همه‌ی افراد مناسب باشد.

  • وجود نشیمنگاه

افراد اوقاتی زیادی را صرف خرید کردن می‌کنند، چنین کاری خستگی خود را به همراه دارد، چه زیباست در هر بوتیکی محلی برای رفع خستگی وجود داشته باشد.

 اهمیت طراحی بوتیک مردانه

بوتیک‌ها محل کسب درآمد افراد می‌باشد، به همین دلیل بایستی به طراحی آن اهمیت داده شود، تاسبب افزایش سود و درآمد گردد. در طراحی بوتیک هرچه قدر خلاقیت به کار رفته باشد، در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار است و بنابراین باعث فروش و سود دهی می‌گردد.

 

انواع سبک‌ها برای طراحی بوتیک

  • سبک معاصر

زیباترین سبک می‌باشد، که در تمام طراحی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. سبکیست، متناسب با نظر و علایق افراد است، به همین سبب از این نوع سبک در تمام طراحی‌ها بهره گرفته می‌شود.

  • سبک مدرن

این نوع سبک بسیار پر طرفدار و محبوب می‌باشد، سبکی است؛ که مناسب افرادی که علاقه زیادی فضا ساده و باز دارند.

از دیگر سبک‌ها، سبک کلاسیک، امروزی، سنتی، فرانسوی و غیره می‌باشد.

 

سخن آخر

برای زیبا سازی فضای بوتیک ذهنی خلاق و هنرمند لازم می‌باشد، تا بوتیکی نسبت با سایربوتیک‌ها متمایزباشد.برای این کار ملزم به داشتن طراح ماهر و مجرب هستیم. چنانچه شما تمایل به طراحی بوتیک را دارید؛ بهتراست؛ با گروه متخصص تصمیم خود را در میان بگذارید، پیشنهاد ما به شما گروه هالی سرن که بسیار مجرب هستند؛ می‌باشد.

 بوتیک مردانه-وب سایت هالی سارن