آشپزخانه کلاسیک-وب سایت هالی سارن
16
شهریور

آشپزخانه کلاسیک

آشپزخانه کلاسیک

دکوراسیون داخلی به طور کلی به این معناست که در خانه محیطی شیک و زیبا ایجاد کنید و هدف ما از طراحی دکوراسیون تامین کردن نیاز ها و ایجاد راحتی در محیط خانه می باشد. در زمان باز سازی ساختمان افراد می توانند از هر یک سبک های طراحی دکوراسیون برای زیبا سازی فضای داخلی منزل شان استفاده کنند.

سبک های طراحی دکوراسیون ساختمان سبک بوهمیایی، مدرن، اسکاندیناوی، سنتی و کلاسیک هستند که هر کدام از این سبک ها دارای ویژگی ها مزایا و معایب مختص به خود می باشند.

امروزه در باز سازی ساختمان طراحی داخلی و دکوراسیون مربوط به آن بسیار اهمیت دارد مهم ترین بخش خانه که آشپزخانه است توجه بالایی نسبت به طراحی دکوراسیون را نیاز دارد زیرا بیش ترین توجه مردم به سمت آشپزخانه جلب می شود به همین علت ایجاد یک فضای زیبا به همراه سبکی خاص از واجبات می باشد.

طراحان داخلی مدتی است که با دو سبک مدرن و کلاسیک مشغول به کار هستند زیرا این دو سبک دارای ویژگی های خارق العاده می باشند.

در این مقاله قصد داریم که درباره سبک کلاسیک اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم، شاید شما از آن دسته افرادی باشید که به ایجاد فضای مجلل و باشکوه علاقه دارید پس بهتر است با نکات طلایی سبک کلاسیک بیش تر آشنا شوید.

آشپزخانه کلاسیک-وب سایت هالی سارندرباره دکوراسیون داخلی آشپزخانه

یکی از مهم ترین مواردی که در دکوراسیون داخلی خانه از اهمیت بالایی برخوردار است دکوراسیون داخلی آشپزخانه می باشد که باید در هنگام انتخاب سبک به سلیقه و دکور مورد علاقه خود بسیار توجه کنید و طبق خواسته خود پیش بروید.

قبل از اقدام به هر کاری باید به این فکر کنید که آیا از سبک مدرن بیش تر لذت می برید یا نئو کلاسیک؟ سبک کلاسیک را می پسندید یا سبک سنتی؟

بعد از انتخاب سبک مورد نظرتان می توانید یک فضای کاملا زیبا و آرام بخش برای آشپزخانه ایجاد کنید.

ما در مجموعه هالی این توانایی را داریم که از تمامی فضا های موجود در آشپزخانه استفاده کنیم  و در زمان طراحی داخلی آشپزخانه می توانیم جانمایی های یخچال، هود، سینک، ماشین لباس شویی، گاز و… را بر روی کابینت مشخص کنیم.

امروزه  کابینت آشپزخانه را بر حسب متراژ و مساحت آشپزخانه به شکل جزیره طراحی می کنند که در این زمان مساحت و زیربنا از اهمیت بالایی برخوردار است بعد از بررسی این موضوع می توانید اقدام به چیدمان و طراحی آشپزخانه کنید.

آشپزخانه کلاسیک-وب سایت هالی سارنآشنایی با ویژگی های آشپزخانه به سبک کلاسیک

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که طراحی کلاسیک را برای آشپزخانه انتخاب کرده اید باید بدانید که ابزار هایی که در این سبک زده می شود نسبت به سایر سبک ها بیش تر و کار شده تر است و سبک کلاسیک نزدیک ترین سبک به طراحی آشپزخانه ایرانی ها می باشد زیرا بیش تر طرح های آن به شکل سنتی طراحی شده اند.

در میان ما ایرانی ها آشپزخانه به قلب خانه تشبیه شده است به همین منظور توجه زیادی به زیبایی تمیزی و دکور آن می شود که بخاطر این موضوع برای دوری از شلوغی از تمامی فضا ها برای ایجاد کابینت استفاده می کنند تا بتوانند هر آن چه که موجب شلوغی و از بین بردن زیبایی دکور می شود را در کابینت ها جای بدهند.

برای این که بتوانید سبک کلاسیک را به نحوه احسنت در آشپزخانه خود پیاده کنید بهتر است به عواملی همچون ترکیب رنگ ها، هماهنگی های خانه و آشپزخانه، انتخاب درست کابینت آشپزخانه، نورپردازی و… توجه داشته باشید ادامه مطالب را با دقت مطالعه کنید تا با ویژگی های آشپزخانه کلاسیک بیش تر آشنا شوید.

آشپزخانه کلاسیک-وب سایت هالی سارنترکیب رنگ مناسب انتخاب کنید

نکته بسیار مهمی که باید توجه زیادی به آن داشت ترکیب رنگ به شیوه صحیح می باشد، زیرا در سبک کلاسیک شما نمی توانید از هر رنگی که دوست دارید استفاده کنید رنگ هایی که مجاز است در سبک کلاسیک از آن ها به کار برد رنگ هایی هستند که فضای مورد نظر را مجلل نشان دهد؛ پس بهترین ترکیب ها می توانند رنگ های طلایی، سفید، قهوه ای، نباتی، شکلاتی، کرم باشند.

نکته کلیدی که باید به ان توجه کنید این است که باید در دیگر نقاط خانه نیز از ترکیب این رنگ ها به کار ببرید تا هماهنگی به وجود آید.

نورپردازی در آشپزخانه را از یاد نبرید

یکی دیگر از ویژگی های آشپزخانه های کلاسیک نورپردازی به شکل صحیح می باشد. نور از مهم ترین و کلیدی ترین ارکان در طراحی به حساب می آید که باعث می شود دکوراسیون جلوه بیش تری در محیط داشته باشد.

در طراحی کلاسیک نورپردازی باید با استفاده از لوستر های بزرگ و شیک انجام شود و با توجه به متریال کابینت می توانید از نور آفتابی یا یخی استفاده کنید. همچنین اگر سقف آشپزخانه کوتاه بود با بازسازی ساختمان می توانید به دلباز تر شدن فضا کمک کنید.

آشپزخانه کلاسیک-وب سایت هالی سارنکابینت های کلاسیک را دست کم نگیرید

کابینت از مهم ترین اجزای آشپزخانه می باشد که تاثیر فوق العاده ای بر زیبایی محیط دارد. در آشپزخانه ای که سبک کلاسیک دارد باید از کابینت هایی با چوب طبیعی مانند راش گردو و افرا استفاده کنید  که به کار بردن آن ها جلوه زیبایی به محیط آشپزخانه می بخشد.

هالی سارن بزرگ ترین مجموعه ای است که با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی با بروز ترین و مدرن ترین متدهای روز دنیا سر و کار دارد.

در این مجموعه شما می توانید محصولاتی را خریداری کنید که کیفیت بالایی دارند و با وجود کیفیت بالا قیمت مناسب محصولات شما را شگفت زده می کند.