طراحی و بازسازی اداری خودرا به هالی سارن بسپارید.

آیا قصد طراحی و یا بازسازی فضای اداری خود را دارید؟ آیا به نظر شما طراحی ساختمان شما قدیمی و تکراری شده است؟

در ایران فضاهای اداری هر 22 سال نیاز به بازسازی دارند. این قانون به علت‌تردد بیشتر دراین فضاها ایجاد شده‌است.

لذا احتمال خرابی و ایجاد مشکل در قسمت‌های مختلف آن وجود دارد. امروزه یکی از شاخه پرطرفدار معماری طراحی و بازسازی اداری می باشد. این طراحی و یا بازسازی می تواند به صورت کلی و یا برای هر یک از واحدها انجام شود. در خصوص طراحی اداری شرکت هالی سارن با تجربه کافی در زمینه طراحی و اجرای پروژه های اداری در خدمت شما می باشد. طراحان حرفه ای ما با سابقه درخشان در این زمینه می توانند شما در ساخت یک ساختمان و یا یک واحد حرفه ای اداری کمک کنند.

بازسازی اداری چیست؟

بازسازی اداری به معنای تغییر ساختمان و یا بخشی از آن می باشد. اگر بازسازی مربوط به کل ساختمان باشد. معماران ما با در نظر گرفتن دیوارهای غیرقابل انتقال، زیرساخت های داخلی و تمام دیوارها را تخریب میکنند. سپس به بازسازی ساختمان اداری شما می پردازند. این تخریب و ساخت بر اساس نقشه از پیش تعیین شده ای که طراحان آن را طراحی کرده اند، انجام می شود. اما اگر هدف از بازسازی تنها بخشی از ساختمان باشد، طراحان نقشه ای را تهیه کرده و معماران فضای مورد نظر را خالی می کنند. پس از مشخص شدن طرح و هدف بازسازی شروع می شود.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که بازسازی تنها برای ساختمان های قدیمی مورد استفاده قرار نمی گیرد. در بسیاری از موارد بازسازی به هدف تغییر دکوراسیون یک فضای اداری انجام می شود که این موضوع تا حد زیادی تحت تاثیر سلیقه کارفرما می باشد. شما می توانید پروژه های طراحی و بازسازی اداری خود را به طراحان حرفه ای ما در هالی سارن بسپارید.

Call Now Button