هالی سارن به عنوان یک شرکت معتبر و فعال در زمینه طراحی تجاری،آماده به همکاری با شما عزیزان میباشد.
می‌دانید که طراحی فضاهای تجاری و مراکز خرید بیشتر از این‌که تحت تاثیر نظر کارفرما و طراح باشد، باید براساس نظر مصرف کننده ساخته‌شود. بنابراین طراحان ما در شرکت هالی سارن پس از طراحی بنا با توجه به نیاز مصرف کننده، به طراحی می پردازد. پس از مشخص شدن نوع کسب و کار طراحان هالی سارن  روند طراحی را تغییر داده و با توجه به تجهیزات مورد نیاز مصرف کنندگان عمل می کنند. پس از آن که طراح و کارفرما به یک کلیت مشترک از پروژه رسیدند:

شرکت هالی سارن شروع به انجام مراحل زیر می‌کند:

  • ابتدا با توجه به ناحیه و تجزیه تحلیل بازار رقابتی به بررسی کیفی و میدانی می پردازد.
  • سپس با در ارزیابی منطقه تجاری، بودجه ساکنین، میزان مصرف و عرضه و تقاضا به تجزیه و تحلیل های تجربی می پردازد.
  • پس از مشخص شدن موارد ذکر شده به تجزیه و تحلیل موقعیت یابی و بازار ثبت شده میپردازند. در آخر با درنظر گرفتن نیاز مصرف کنندگان پروژه را آغاز می کند.

موضوعی که در خصوص طراحی تجاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، نوع چیدمان و ترکیب واحدهای تجاری می باشد. طراحان حرفه‌ای باید طوری از فضا استفاده کنند که فروشگاه ها، رستوران‌ها، فضاهای تفریحی، بلوک ها به درستی جانمایی شده و ضمن بهینه سازی مسیرهای حرکتی، یکپارچگی در مرکز حفظ شود. همانطورکه گفته شد کسب‌و کارها اهمیت بسیاری درطراحی تجاری دارند و هرکسب و کاری نیاز به فضا و طراحی خاص خود دارد. بنابراین طراحی فضاهای تجاری نیز بایکدیگر متفاوت هستند. طراحان حرفه ای ما در شرکت هالی سارن علاوه با در نظر گرفتن مواردی مانند نیاز مصرف‌کننده، مسیرهای حرکتی بهینه و حفظ یکپارچگی و قرار گرفتن کسب و کارهای مشابه در کنار به طراحی فضاهای تجاری و مراکز خرید می پردازند.

Call Now Button