تزیینات سرویس بهداشتی-hollysaren.com

تزیینات سرویس بهداشتی

برای داشتن یک سرویس بهداشتی زیبا نیازی به تلاش نداریم، می توانیم با ایده های جذاب تزیین سرویس بهداشتی فضایی زیبا و منحصر به فرد داشته باشیم. در این مقاله تزیینات سرویس بهداشتی قصد داریم بهترین و موثرترین ایده ها را برای بازسازی سرویس بهداشتی قدیمی به شما ارائه دهیم.

 

 1. از یک کفپوش ارزان قیمت استفاده کنید:

یکی از ایده های جذاب برای تزیینات سرویس بهداشتی استفاده از کف پوش های منحصر به فرد است. می توانید پارکت بگیرید و آن را بچسبانید. پارکت سرویس را جدید و تازه می کند. استفاده از مواد متحرک برای مستاجران بسیار مناسب است زیرا با حرارت سشوار به راحتی پاک می شوند. یک حمام خوب افراد را ترغیب می کند که به دستشویی بروند و در نهایت باعث می شود آنها احساس شادابی کنند و انرژی آنها را برای ادامه روز افزایش دهد.

 

 1. دسته توالت خود را ارتقا دهید:
 2. استفاده از دستگیره توالت برنجی جدید یا رنگ کردن دسته قدیمی می تواند بسیار مفید باشد.

 

گیاهان را برای تزئین اضافه کنید-hollysaren.com
تزیینات سرویس بهداشتی
 1. گیاهان را برای تزئین اضافه کنید.

یکی از ایده های جالب برای تزیینات سرویس بهداشتی استفاده از گیاهان است. هیچ چیز مانند گیاهان یک سرویس خسته کننده را روشن نمی کند. گیاهان نه تنها با رنگ های مختلف خود زیبایی ایجاد می کنند، بلکه هوای قدیمی سرویس را تازه می کنند و روحیه را افزایش می دهند. در مورد گیاهان بیشتر بدانید همانطور که می دانید گیاهانی هستند که در محیط گرم و مرطوب سرویس رشد می کنند. برای تزیین سرویس از گیاهانی استفاده کنید که نیاز به مراقبت کمتری دارند.

بیشتر بخوانیم  تفاوت میان دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی

 

 1. یک دیوار چوبی به سرویس خود اضافه کنید. 

زمانی برای ساخت یک دیوار چوبی به ابزارهای قدرتمند و حجیمی مانند اره نواری و غیره نیاز بود. اکنون در تزئینات کوچک، ساکنان کوچک فضا می توانند به سرعت یک دیوار چوبی ایجاد کنند. آنها می توانند برای این کار از تخته های مخصوص استفاده کنند. و دیوار حمام خود را راحت تر از قبل تزئین کنید.

 

 1. پشت درب حمام را با برچسب بپوشانید.

از منظره پشت در حمام متنفرید؟ بنابراین روی آن را با برچسب های مقاوم در برابر حرارت و رطوبت بپوشانید. می توانید این برچسب ها را در فروشگاه های مربوطه تهیه کنید. فقط برچسب را روی یک سطح تمیز و خشک قرار داده و روی آن بچسبانید. وقتی می خواهید برچسب را بردارید، لطفاً آن را با سشوار گرم کنید.

 

 1. از کاغذ دیواری سه بعدی برای سرویس دیوار استفاده کنید. 

با افزودن کاغذ دیواری های سه بعدی به راحتی می توانید ظاهری شیک و زیبا به حمام و سرویس بهداشتی خود بدهید.

 

 1. یک قاب زیبا در اطراف آینه سرویس نصب کنید.

می توانید یک قاب زیبا با نقش های منبت کاری شده دور آینه نصب کنید. روش بعدی استفاده از نوارهای طرح دار در اطراف قاب آینه است که روشی کم هزینه برای زیباسازی حمام است.

 

 1. از کف کاشی استفاده کنید.

استفاده از کاشی های هندسی طراحی کفپوش یکی از راه های جذاب برای تبدیل یک حمام قدیمی به یک سرویس بهداشتی مدرن و منحصر به فرد است.

 

 1. به روز رسانی کنسول:
بیشتر بخوانیم  دکوراسیون اتاق خواب جوان

با استفاده از طرح های ساده و شیک و با الگوبرداری از سایت های طراحی دکوراسیون و ایده های جذاب می توانیم تغییرات جالبی در کنسول یا کابینت کوچک خود در سرویس بهداشتی ایجاد کنیم.

 1. به روز رسانی کنسول-hollysaren.com
  تزیینات سرویس بهداشتی

  یک گالری ایجاد کنید.

دیوار بزرگ و خسته کننده حمام خود را به دیوار گالری تبدیل کنید. می توانید دیوار را سیاه رنگ کنید. سپس تابلوهای هنری را روی آن نصب کنید. توصیه ما به شما این است که یاد بگیرید چگونه یک دیوار گالری برای تزیینات سرویس بهداشتی خود بسازید.

 1. یک گالری ایجاد کنید.-hollysaren.com
  تزیینات سرویس بهداشتی
 2. نورپردازی قدیمی خود را به روز کنید.

لامپ حمام قدیمی خود را با یک لامپ LED مدرن جایگزین کنید. این مورد نیز یکی از ایده های جذاب دکوراسیون حمام است. نصب یک چراغ دیواری مدرن و شیک نه تنها ظاهری زیبا به حمام شما می بخشد، بلکه درخشش ملایمی که می دهد تصویر شما را زیباتر می کند.

 

 1. از کفپوش های چوب مصنوعی استفاده کنید.
 2. استفاده از کفپوش وینیل با طرح چوب باعث می شود سطح چوب مصنوعی بسیار زیبایی در کف حمام شما ایجاد شود. این ایده برای اجاره کنندگان بسیار مناسب است زیرا از هیچ چسب یا میخ برای نصب استفاده نمی شود.

 

 1. لوله های آب حمام را بپوشانید.
 2. در ساختمان‌های قدیمی‌تر، ممکن است یک لوله آب گرم از کف تا سقف در حمام قابل مشاهده باشد. با پیچاندن طناب معمولی دور لوله از پایین به بالا و همچنین ایجاد مقداری عایق، ظاهری فانتزی به حمام ببخشید.

 

برای ورودی حمام از فرش بهتری استفاده کنید. 

هر حمام به فرشی نیاز دارد تا پاهای شما روی زمین لیز نخورد. اما نه مانند تشک حمام معمولی. چیزهایی مانند فرش در اتاق نشیمن، هیجان و ظاهری باکلاس را به کف پوشیده حمام شما می بخشد.

برای ورودی حمام از فرش بهتری استفاده کنید-hollysaren.com
تزیینات سرویس بهداشتی

سخن نهایی

تزئینات سرویس بهداشتی یکی از مواردی است که شیک ترین خانواده ها به آن توجه ویژه ای دارند. سرویس بهداشتی شما می تواند سبک خاص و جالبی داشته باشد و یا می توان آن را به صورت ساده طراحی کرد، در هر صورت می توانید با سلیقه و خلاقیت خود و صرف هزینه بسیار کمی فضای زیباتری ایجاد کنید.

 

بیشتر بخوانیم  نمونه دکوراسیون داخلی
برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *