بازسازی سرویس بهداشتی و حمام-وب سایت هالی سرن

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

 اگر شما جزء آن دسته از عروس خانم های هستید که دوست دارید جای جای خانه شما زیبا به نظر آید و رنگ و رویی تازه داشته باشد. یا اینکه یک زن با سلیقه هستید و دوست دارید خانه شما همانند خانه نو ساخت دیده شود. یک راهبرد ویژه برای شما داریم و آن چیزی نیست جزء بازسازی خانه هر چند که خانه شما قدیمی باشد. اگر به فضا های اجتماعی نظیر اینستاگرام و یا یوتیوب سری بزنید در این صورت به خوبی می توانید قبل و بعد  عکس های از  بازسازی را مشاهده کنید؛ و انقدر تغییرات بسیار زیبا و اساسی می باشد که شما را حیرت زده خواهد کرد. امروز ما در این مقاله از هالی سرن تمایل داریم به یکی از مسائل مهم در حوزه بازسازی دکوراسیون داخلی یعنی بازسازی سرویس بهداشتی و حمام بپردازیم. در نتیجه اگر قصد بازسازی سرویس بهداشتی و حمام را دارید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نکات بازسازی سرویس بهداشتی و حمام را دارید تا این کار را به درستی و بر طبق اصول پیش ببرید تا انتهای مطلب  همراه ما باشید.

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام-وب سایت هالی سرنبازسازی کف سرویس بهداشتی

از مهم ترین و چالش برانگیز ترین مسائل و موضوعات در رابطه با سرویس بهداشتی کف سازی می باشد. همه ای ما به خوبی می دانیم حمام و دستشویی از نقاطی می باشد که همواره تحت تأثیر رطوبت و نم می باشد. در نتیجه بهداشت و نظافت آن در اولویت قرار دارد به ویژه در سبک زندگی امروزی که سرویس بهداشتی بر خلاف خانه های سنتی و قدیمی در خانه قرار دارد؛ و همواره برای تمیز نگه داشتن آن بایست آن را شست. دو مورد مهم که شما در کف سازی بایست به آن دقت کنید زیر سازی و همچنین انتخاب کف پوش می باشد که بایست علاوه بر زیبایی از کیفیت بالای نیز برخوردار باشد. که در زیر در رابطه با هر یک از موارد گفتگو خواهیم نمود.

بیشتر بخوانیم  بازسازی کلی یا بازسازی بخشی؟

زیر سازی

در رابطه با این مورد بایست بدانید که در زمان ساخت بنا بایست به آن دقت نمود. عواملی همچون عایق بندی رطوبتی و شیب بندی،در زیر سازی بایست درست انجام گیرد. در صورت رعایت این موارد سلامت مصالح و ابزار های بکار رفته در سرویس بهداشتی تضمین می گردد و نگرانی از خرابی آن ها در آینده نخواهید داشت.

زیر سازی-وب سایت هالی سرن

کفپوش مناسب سرویس بهداشتی

از کفپوش های مورد استفاده در سرویس بهداشتی که طرفداران بسیاری دارد می توان به مواردی از قبیل کفپوش های سه بعدی، سرامیکی، بتنی، سه بعدی و در پاره از موارد چوبی ضد آب اشاره نمود. به دلیل آنکه در کشور ما ایران بیشتر از کفپوش های سرامیکی برای کف سازی سرویس بهداشتی استفاده می شود ما این متریال را وارسی خواهیم نمود.

راهنمایی خرید کاشی سرامیکی سرویس بهداشتی

  • با توجه به ابعاد و اندازه دستشویی و حمام خود می توانید سرامیک ها را در ابعاد گوناگونی در بازار بیابید. بیشتر از سرامیک های از ابعاد ۲۵*۲۵، ۳۰* ۳۰ و یا ۶۰*۳۰ استفاده می شود.
  • چنانچه که فضای سرویس شما کوچک است تایل های سرامیکی با ابعاد بزرگ بهترین گزینه خواهد بود. در این صورت به بزرگ دیده شدن فضای سرویس بهداشتی خود کمک خواهید نمود.
  • مورد بعدی که دقت به آن ضروری می باشد توجه به میزان لغزندگی که بایست در حداقل میزان خود و همچنین توجه به میزان مقاومت رطوبتی آن که بایست در حداکثر میزان خود باشد.
  • توصیه می کنیم که از رنگ های روشن برای سرویس بهداشتی خود استفاده نمایید. چرا که این امر سبب نظافت هر چه بهتر آن کمک خواهد نمود.
  • با وجود آنکه سرامیک های خارجی از کیفیت بالای برخوردار هستند. ولیکن اگر شما بودجه کافی برای تهیه سرامیک های خارجی ندارید بهترین راه حل برای شما سرامیک های ایرانی می باشد. که در کنار هزینه معقول از کیفیت خوبی نیز برخوردار می باشند.
بیشتر بخوانیم  زمان مورد نیاز برای بازسازی ساختمان

راهنمایی خرید کاشی سرامیکی سرویس بهداشتی-وب سایت هالی سرن

نکته

برخی از برند های ایرانی وجود دارد که حتی سرامیک های تولید می کنند که قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد. ولیکن به تبع در مقابل این کیفیت هزینه بالای را نیز بایست برای تهیه آن بپردازید.

دیوارپوش مخصوص سرویس بهداشتی

درست همانند کف پوش؛ دیوار پوش نیز بایست از قابلیت مقاومت در برابر رطوبت برخوردار باشد. همچنین در کنار این مورد تمیز نمودن و نظافت آن به سهولت امکان پذیر باشد. اگر می خواهید دیوار پوش های زیبای استفاده نمایید. در این صورت می توانید از متریالی نظیر لمینت، PVC، شیشه و تایل های سنگی بهترین گزینه است. از پر کاربرد ترین متریال مورد استفاده کاشی می باشد که از طرفداران بالایی برخوردار است.

دیوارپوش مخصوص سرویس بهداشتی-وب سایت هالی سرن

استیکر کاشی ضد آب یک گزینه ایده ال

چنانچه که شما حوصله و همچنین زمان و بودجه کافی برای تعویض کاشی و سرامیک را ندارید در این صورت پیشنهاد ما به شما استفاده از استیکر های کاشی می باشد. از مهم ترین مزیت های این استیکر قابلیت نصب آسان و ضد آب بودن آن می باشد. همچنین امکان سفارش آن در اندازه و طرح دلخواه وجود دارد. در کمتر از یک هفته می توانید برچسب دلخواه خود را سفارش و نصب کنید.

نکته

با وجود آنکه این استیکر ها ضد آب می باشد ولیکن در فضا های مرطوب پس از گذشت مدتی کیفیت اولیه خود را نخواهد داشت. از اینرو بهتر است در حمام از این برچسب ها استفاده نکنید. نکته بعدی در رابطه با این استیکرها این است که در زمان شستشو نباید از شوینده های اسیدی و یا اسکاچ استفاده نمایید.

بیشتر بخوانیم  بازسازی دیوار

کلام پایانی

در فرآیند بازسازی چنانچه که این امکان را دارید حتماً در قسمتی از حمام خود از توالت فرنگی استفاده نمایید. امیدواریم نکات بیان شده در این مطلب از هالی سرن به شما در پروسه بازسازی سرویس بهداشتی و حمام کمک نموده باشد.

بیشتر بخوانید:انواع بازسازی ساختمان

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *